1974 yılına dayanan geçmişimiz ve tecrübemiz ile HAKMAK® İş Makinaları İnşaat İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, güveniniz ile sektörde kalitesini ortaya koyarak gücüne güç katmaya devam etmektedir.

Bu amaçla, yürüttüğü işlerin kalitesini ISO 9001 Belgesi ile taçlandıran şirketimiz, HAKMAK® ismini de tescil ettirerek markalaşma yolunda önemli adımları gerçekleştirmiştir.

Şirketimizin ürün yelpazesi içerisinde CATERPILLAR©, KOMATSU© ve VOLVO© iş makinaları grubunda Orjinal, FP DIESEL©, BULLDOG©, SLP©, GA© ,ERSEL©, GARRETT© ve benzeri markalar; aşınma ve yürüyüş aksamında ise BLACKCAT©, HİSAR© gibi markalar yer almaktadır.

Hakmak

 
 
Sertifikalarımız
 
Hakmak® Dünya Literatürü'nde
 
KOMATEK 2011 - 12 nci ULUSLARARASI İŞ VE İNŞAAT MAKİNA, TEKNOLOJİ VE ALETLERİ İHTİSAS FUARI'NDAYIZ!
  

20 - 24 Nisan 2011 tarihleri arasında Ankara'da gerçekleşen; Türkiye'nin en prestijli iş makinaları fuarı  olan KOMATEK 2011'de yine ürünlerimizi sergiledik. Bu yıl toplamda 12.si gerçekleştirilmiş olan KOMATEK 2011  Uluslararası İş ve İnşaat Makina, Teknoloji ve Aletleri İhtisas Fuarı'nda ürün hattımıza yeni eklenmiş olan KALAP'ı da değerli iş makinası camiasına paylaşmanın haklı gurur ve sevincini yaşadık.

25-04-2011 devamı için tıklayınız...